Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
07-07-2020
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseCOPENHAGEN
  OMX COPENHAGEN OIL & GAS GI INDEXAL5,509.125,564.105,476.355,550.92+0.95
  OMX COPENHAGEN OIL & GAS PI INDEXAL5,026.005,076.164,996.115,064.14+0.95
  OMX COPENHAGEN OIL & GAS GI INDEXAL5,509.125,564.105,476.355,550.92+0.95
  OMX COPENHAGEN OIL & GAS PI INDEXAL5,026.005,076.164,996.115,064.14+0.95
  OMX COPENHAGEN BASIC MATERIALS GI INDEXSENETTE KAL11,719.1811,774.9911,551.7711,663.38-0.48
  OMX COPENHAGEN BASIC MATERIALS PI INDEXSENETTE KAL1,004.241,009.02989.90999.46-0.48
  OMX COPENHAGEN CHEMICALS GI INDEXSENETTE KAL14,323.5914,391.8014,118.9714,255.38-0.48
  OMX COPENHAGEN CHEMICALS PI INDEXSENETTE KAL1,146.831,152.291,130.441,141.37-0.48
  OMX COPENHAGEN INDUSTRIALS GI INDEXSENETTE KAL1,999.652,006.781,988.522,000.85-0.10
  OMX COPENHAGEN INDUSTRIALS PI INDEXSENETTE KAL1,550.831,556.371,542.211,551.77-0.10
  OMX COPENHAGEN CONSTRUCTION & MAT. GI INDEXSENETTE KAL1,656.211,690.851,655.601,673.01+0.94
  OMX COPENHAGEN CONSTRUCTION & MAT. PI INDEXSENETTE KAL1,410.571,440.081,410.061,424.89+0.94
  OMX COPENHAGEN INDUSTRIAL GOODS&SERVICES GISENETTE KAL2,053.852,058.702,037.842,052.65-0.23
  OMX COPENHAGEN INDUSTRIAL GOODS&SERVICES PISENETTE KAL1,578.251,581.971,565.941,577.32-0.23
  OMX COPENHAGEN CONSUMER GOODS GI INDEXSENETTE KAL2,548.182,556.332,533.562,552.45-0.13
  OMX COPENHAGEN CONSUMER GOODS PI INDEXSENETTE KAL2,052.562,059.122,040.782,056.00-0.13
  OMX COPENHAGEN FOOD & BEVERAGE GI INDEXSENETTE KAL2,356.112,364.652,337.352,353.92-0.31
  OMX COPENHAGEN FOOD & BEVERAGE PI INDEXSENETTE KAL1,989.311,996.521,973.471,987.46-0.31
  OMX COPENHAGEN PERSONAL&HOUSEHOLD GOODS GISENETTE KAL2,965.772,995.662,950.632,995.66+0.46
  OMX COPENHAGEN PERSONAL&HOUSEHOLD GOODS PISENETTE KAL2,066.312,087.132,055.752,087.13+0.46
  OMX COPENHAGEN HEALTH CARE GI INDEXAÇIĞA SAT4,608.864,635.734,562.584,608.85-0.66
  OMX COPENHAGEN HEALTH CARE PI INDEXAÇIĞA SAT3,932.983,955.913,893.483,932.97-0.66
  OMX COPENHAGEN HEALTH CARE GI INDEXAÇIĞA SAT4,608.864,635.734,562.584,608.85-0.66
  OMX COPENHAGEN HEALTH CARE PI INDEXAÇIĞA SAT3,932.983,955.913,893.483,932.97-0.66
  OMX COPENHAGEN CONSUMER SERVICES GI INDEXAÇIK KAL990.52992.92983.89990.58+0.07
  OMX COPENHAGEN CONSUMER SERVICES PI INDEXAÇIK KAL836.12838.14830.52836.17+0.07
  OMX COPENHAGEN RETAIL GI INDEXSENETTE KAL664.78674.25663.11674.25+0.92
  OMX COPENHAGEN RETAIL PI INDEXSENETTE KAL504.21511.40502.94511.40+0.92
  OMX COPENHAGEN MEDIA GI INDEXSENETTE KAL2,101.502,118.202,096.782,113.49+0.57
  OMX COPENHAGEN MEDIA PI INDEXSENETTE KAL1,648.351,661.461,644.651,657.76+0.57
  OMX COPENHAGEN TRAVEL & LEISURE GI INDEXAÇIK KAL1,378.991,378.991,354.691,366.43-0.54
  OMX COPENHAGEN TRAVEL & LEISURE PI INDEXAÇIK KAL1,308.431,308.431,285.381,296.52-0.54
  OMX COPENHAGEN UTILITIES GI INDEXSENETTE KAL1,165.961,173.341,142.581,173.34+1.14
  OMX COPENHAGEN UTILITIES PI INDEXSENETTE KAL1,073.571,080.371,052.051,080.37+1.14
  OMX COPENHAGEN FINANCIALS GI INDEXSENETTE KAL1,939.681,946.201,928.701,946.200.00
  OMX COPENHAGEN FINANCIALS PI INDEXSENETTE KAL1,504.841,509.901,496.331,509.900.00
  OMX COPENHAGEN BANKS GI INDEXSENETTE KAL1,395.361,401.821,383.141,401.43+0.02
  OMX COPENHAGEN BANKS PI INDEXSENETTE KAL1,097.841,102.931,088.231,102.63+0.02
  OMX COPENHAGEN INSURANCE GI INDEXSENETTE KAL4,680.284,701.174,627.154,701.17+0.33
  OMX COPENHAGEN INSURANCE PI INDEXSENETTE KAL3,369.213,384.253,330.973,384.25+0.33
  OMX COPENHAGEN REAL ESTATE GI INDEXAÇIK KAL2,426.112,438.142,370.382,393.83-2.25
  OMX COPENHAGEN REAL ESTATE PI INDEXAÇIK KAL2,259.212,270.422,207.312,229.15-2.25
  OMX COPENHAGEN FINANCIAL SERVICES GI INDEXSENETTE KAL1,849.771,849.771,840.231,840.23-0.52
  OMX COPENHAGEN FINANCIAL SERVICES PI INDEXSENETTE KAL1,562.841,562.841,554.781,554.78-0.52
  OMX COPENHAGEN TECHNOLOGY GI INDEXNAKİTTE KAL8,718.048,810.538,635.418,773.57+0.08
  OMX COPENHAGEN TECHNOLOGY PI INDEXNAKİTTE KAL7,480.217,559.567,409.317,527.85+0.08
  OMX COPENHAGEN TECHNOLOGY GI INDEXNAKİTTE KAL8,718.048,810.538,635.418,773.57+0.08
  OMX COPENHAGEN TECHNOLOGY PI INDEXNAKİTTE KAL7,480.217,559.567,409.317,527.85+0.08
  OMXC 20 CAP INDEXSENETTE KAL1,405.611,411.391,395.991,411.38+0.05
  OMXC 20 CAP EXP INDEXSENETTE KAL1,406.311,407.981,401.851,405.94-0.04
  OMXC 20 CAP GI INDEXSENETTE KAL1,668.321,675.181,656.901,675.16+0.04
  OMXC20 EXP INDEXNAKİTTE KAL1,272.361,273.341,266.331,269.62-0.31
  OMXC 20 GI INDEXSENETTE KAL416.99418.37413.42417.83-0.28
  KBX INDEXSENETTE KAL1,143.751,143.751,132.941,141.25+0.71
  KFX CASHSENETTE KAL1,271.731,275.931,260.841,274.28-0.28
  CAPPED KBX PERFAL1,854.631,861.101,842.551,861.10+0.03
  CAPPED KBX PRICEAL1,100.401,104.241,093.231,104.24+0.03
  Benchmark GISENETTE KAL1,940.491,946.541,925.401,945.14-0.26
  KFX CAP GIAL1,969.511,974.831,955.291,974.83+0.01
  KFX CAP PIAL1,138.691,141.771,130.471,141.77+0.01
  All-Share GISENETTE KAL1,749.861,752.941,734.581,752.80-0.19
  OMX CPH M C GISENETTE KAL169.98171.15169.18171.15+0.46
  OMX CPH M C PISENETTE KAL541.53545.28539.00545.28+0.46
  CSE ALL SHARE PISENETTE KAL1,019.141,020.931,010.241,020.85-0.19
  OMX CPH S C GISENETTE KAL86.2586.6986.1186.69+0.66
  OMX CPH S C PISENETTE KAL265.46266.80265.03266.80+0.66


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Danskbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Danskbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Danskbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Danskbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.